VOUCHERY PODARUNKOWE

Wyjątkowy prezent

Podaruj bliskim voucher do Stella Resort & Spa w Chłapowie

Jako eksperci w dziedzinie podarunków wiemy, że prezent dla najbliższych to często duże wyzywanie. Staramy się, aby był niepowtarzalny i na długo pozostał w pamięci. Dlatego podaruj bezcenny czas pełen relaksu, odprężenia i niezwykłych doświadczeń. Na każdą okazje dla wyjątkowych dla Ciebie osób.

Specjalnie dla naszych klientów opracowaliśmy eleganckie karty podarunkowe na pobyt, kolację w znakomitej restauracji oraz zabiegi w naszym SPA.

To idealna okazja, aby naładować swoje biologiczne baterie w tym malowniczym mieście jakim jest Chłapowo, udając się na relaksujący weekend! Skorzystaj z dobrodziejstw tamtejszego klimatu i pozwól zatrzymać się na chwilę, aby zregenerować ciało i umysł.

Spędzany tam czas umili pakiet zabiegów wykonywanych w naszym SPA. Zapraszamy również na kolację przygotowaną przez Szefa Kuchni w naszej wyśmienitej restauracji. Tylko jeden krok dzieli od przekonania się, jak wiele radości może sprawić taki pobyt.

Być może urok Chłapowa tak bardzo Was oczaruje, że zapragniecie jeździć tam w każdej wolnej chwili? Nie pozostaje nic innego, jak tylko samemu się o tym przekonać!

Restauracja Stella

Podaruj bliskim wyśmienitą kolację w Restauracji Stella w Chłapowie

Pobyt w Hotelu Stella

Podaruj bliskim wyjątkowy pobyt w Stella Resort & Spa w Chłapowie

Spa

Podaruj bliskim relaksujące zabiegi spa w Stella Resort w Chłapowie

Kontakt

ul. Maszoperii 21
84-120 Chłapowo

recepcja@stellaresort.pl

tel. +48 532 793 500

Ośrodek Wypoczynkowy Stella Restort & SPA to idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają Morze Bałtyckie, szeroką piaszczystą plażę, komfortowe wnętrza i normalną przyjazną atmosferę.

Napisz do nas

Daj nam znać jeśli masz jakiekolwiek pytania!

Dołącz do nas