ATRAKCJE STELLA RESORT

Tylko u nas prawdziwa magia

Moc atrakcji przez całe wakacje !!!

Piana Party

Niezapomniana zabawa z konkursami i nagrodami dla dzieci i dorosłych!

Pragniemy, aby pobyt w Stella Resort & SPA zapamiętali na długo rodzice zarówno rodzice jak i dzieci. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom całych rodzin i dokładamy wszelkich starań, aby pobyt spędzony w naszym Resorcie był jak najbardziej komfortowy, dlatego zadbaliśmy o dodatkowe atrakcje dla całej Rodziny!

BEZPŁATNY GRILL

Bezpłatny poczęstunek. Za sterami szef kuchni.

Ognisko

Pieczenie kiełbasek przy muzyce w wyjątkowej atmosferze

Plac zabaw oraz kącik dla dzieci

Miejsce przyjazne dzieciom

Stella Resort & SPA to miejsce przyjazne dzieciom. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy kolorowy plac zabaw w którym mogą spędzać czas na beztroskiej zabawie. To miejsce, gdzie maluch może rozwijać swoją kondycję i wyobraźnię wraz ze swoimi rówieśnikami.

Dla najmłodszych naszych przygotowaliśmy kącik zabaw, w którym znajdują się niezliczone ilości zabawek, kredek, kolorowanek oraz innych rekwizytów przy których dzieci na pewno nie będą się nudzić, niezależnie od pogody.

Praktycznie i jak w domu – wiele detali, o których pomyśleliśmy składa się na pozbawiony trosk, prawdziwy odpoczynek Rodziców oraz bezpieczne, miłe wakacje ich pociech. Stella Resort & SPA to raj dla dużych i małych.

Basen

Strefa Pool & Chillout

Stella Resort & SPA w sezonie letnim udostępnia swoim gościom – wodną strefę „Pool&Chill” z niecką basenową, strefą chill oraz barem. Bez względu na to, jak wyglądają Twoje wakacyjne plany, warto wybrać nasz hotel, gdyż jest to idealne miejsce na odpoczynek dla całej rodziny, łączące zarówno strefę wypoczynku jak i relaksu.

Dbając o samopoczucie Gości w strefie relaksacyjnej oferujemy wiele atrakcji, umożliwiających aktywne spędzenie czasu. Aktywność fizyczna to podstawowy element, który pozwala w pełni cieszyć się zdrowiem fizycznym i psychicznym, dodając witalności i pozytywnej energii.

Po energicznym wysiłku można odpocząć na przybasenowych leżakach czerpiąc przyjemność z wyśmienitych drinków serwowanych w barze, dla najwyższej wygody naszych gości.

Każdy z naszych gości może bez ograniczeń korzystać z dodatkowych atrakcji.

Kontakt

ul. Maszoperii 21
84-120 Chłapowo

recepcja@stellaresort.pl

tel. +48 532 793 500

Ośrodek Wypoczynkowy Stella Restort & SPA to idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają Morze Bałtyckie, szeroką piaszczystą plażę, komfortowe wnętrza i normalną przyjazną atmosferę.

Napisz do nas

Daj nam znać jeśli masz jakiekolwiek pytania!

Dołącz do nas