REGULAMIN STELLA RESORT

REGULAMIN STELLA RESORT & SPA:

1) Doba zaczyna się o godz. 15.00 a kończy się o godz. 11.00 dnia następnego. Osoby niezameldowane nie mogą przebywać na terenie całego obiektu.

2) Istnieje możliwość przedłużenia pobytu po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą.

Koszt każdej następnej godziny wynosi 60zł/osoba.

3) Cisza nocna:
Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od 22.00 do 7.00 rano, obsługa może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

4) Odpowiedzialność materialna:
Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z jego winy. W przypadku zagubienia karty – klucza, koszt dorobienia wynosi 130 zł. Gość powinien zawiadomić recepcję o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Prosimy o nie dokonywanie napraw we własnym zakresie. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa oraz rzeczy wartościowe bądź pieniądze, pozostawione przez Gościa w pokojach.

5) Po dokonaniu rezerwacji Gość jest zobowiązany do dokonania wpłaty 50% zadatku w terminie 2 dni od złożenia rezerwacji, zadatek nie podlega zwrotowi. Pozostała należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn niezależnych od nas, pobrana za pobyt należność nie podlega zwrotowi. Wpłata w/w zadatku równoznaczna jest z akceptacją naszego regulaminu.

6) Goście Stella Resort & SPA nie mogą przekazywać pokoju osobom trzecim.

7) Palenie papierosów.
Ze względu na komfort Państwa i naszych obecnych i przyszłych Gości w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia z wyjątkiem balkonów.

8) Ośrodek może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin wyrządzając szkodę w mieniu obiektu lub gości albo szkodę innym osobom albo tez w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości lub funkcjonowanie Resortu.

9) Zgodnie z ustawą RODO dane osobowe będą przechowywane w okresie niezbędnym do realizacji celu. Administratorem danych osobowych jest STELLA Resort & Spa. Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora firmy kurierskie i zewnętrzna obsługa księgowa, hostingodawca. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenie ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rozliczeń rachunkowych i podatkowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcia umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.

10) Po zameldowaniu wymagane jest przez Gości noszenie opasek na terenie całego obiektu.
 

Kontakt

ul. Maszoperii 21
84-120 Chłapowo

recepcja@stellaresort.pl

tel. +48 532 793 500

Ośrodek Wypoczynkowy Stella Restort & SPA to idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają Morze Bałtyckie, szeroką piaszczystą plażę, komfortowe wnętrza i normalną przyjazną atmosferę.

Napisz do nas

Daj nam znać jeśli masz jakiekolwiek pytania!

Dołącz do nas