REGULAMIN STELLA RESORT & SPA:

1) Doba zaczyna się o godz. 15.00 a kończy się o godz. 11.00 dnia następnego. Osoby niezameldowane nie mogą przebywać na terenie całego obiektu.

2) Istnieje możliwość przedłużenia pobytu po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą.

Koszt każdej następnej godziny wynosi 60zł/osoba.

3) Cisza nocna:
Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od 22.00 do 7.00 rano, obsługa może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

4) Odpowiedzialność materialna:
Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z jego winy. W przypadku zagubienia karty – klucza, koszt dorobienia wynosi 130 zł. Gość powinien zawiadomić recepcję o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Prosimy o nie dokonywanie napraw we własnym zakresie. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa oraz rzeczy wartościowe bądź pieniądze, pozostawione przez Gościa w pokojach.

5) Po dokonaniu rezerwacji Gość jest zobowiązany do dokonania wpłaty 50% zadatku w terminie 2 dni od złożenia rezerwacji, zadatek nie podlega zwrotowi. Pozostała należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn niezależnych od nas, pobrana za pobyt należność nie podlega zwrotowi. Wpłata w/w zadatku równoznaczna jest z akceptacją naszego regulaminu.

6) Goście Stella Resort & SPA nie mogą przekazywać pokoju osobom trzecim.

7) Palenie papierosów.
Ze względu na komfort Państwa i naszych obecnych i przyszłych Gości w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia z wyjątkiem balkonów.

8) Ośrodek może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin wyrządzając szkodę w mieniu obiektu lub gości albo szkodę innym osobom albo tez w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości lub funkcjonowanie Resortu.

9) Zgodnie z ustawą RODO dane osobowe będą przechowywane w okresie niezbędnym do realizacji celu. Administratorem danych osobowych jest STELLA Resort & Spa. Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora firmy kurierskie i zewnętrzna obsługa księgowa, hostingodawca. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenie ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rozliczeń rachunkowych i podatkowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcia umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.

Kontakt

ul. Maszoperii 21
84-120 Chłapowo

recepcja@stellaresort.pl

tel. +48 532 793 500

Ośrodek Wypoczynkowy Stella Restort & SPA to idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają Morze Bałtyckie, szeroką piaszczystą plażę, komfortowe wnętrza i normalną przyjazną atmosferę.

Napisz do nas

Daj nam znać jeśli masz jakiekolwiek pytania!

Dołącz do nas

pl_PL